Дводенний похід плавнями Херсонщини (з 01 по 02 липня 2017 року)

01 – 02 липня 2017 року запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в дводенному поході на байдарках Дніпровськими плавнями! Похід на байдарці – це романтика мандрів, споглядання навколишньої природи, занурення в неї – пригода, яка залишить неймовірні враження. Пливучи річкою, будемо мати можливість споглядати плавні на рівні води, тут погляду відкриваються нові, непомітні з берега деталі. Поправляючи в плавні, тримайте фотоапарат напоготові. Йдучи тихим ходом по річці, ви можете розглянути черепах, які гріються на сонечку, а також побачити як перед самим носом злетіла чапля і безліч інших птахів. Тут можна зустріти диких гусей, лебедів і навіть пеліканів, побачити місця проживання бобрів.

Не пропустіть можливість побачити цю красу на власні очі!

Програма подорожі:

  • Зустріч групи в с. Антонівка м. Херсон на кінцевій зупинці маршруток №30, 17 о 9:00. 01.07.2017р. (повернення о 17:00 02.07.2017р.)

Маршрут:

  • Старт в с. Антонівка м. Херсон – рікою Дніпро перехід до р. Конка – єрік Уступ – оз. Мілкий Лиман (ночуємо на Мілкому лимані посеред плавнів; на перший день перехід 20 км). Другий день: – перехід єріком до р. Дніпро – Дніпром перехід до р. Інгулка – вихід в гирло ріки Інгулець – р. Дніпро – с. Антонівка. Перехід другого дня – 18 км.

Для участі необхідно мати гарний настрій та:

  • спорядження для ночівлі в біваку (палатка, карімат, спальний мішок);
  • змінний комплект одягу, взуття для заходу в воду (аквавзуття) підійдуть старі сандалії, гумове взуття, тощо). Речі рекомендовано пакувати герметично (гермомішок, поліетилен – можливо використовувати пакет для сміття великого розміру). Кепка або панама, хто боїться мозолей беріть рукавички. Одяг, в якому ви плануєте перебувати в байдарці має бути закритим (штани та сорочка з довгим рукавом – захист від сонця);
  • харчі для денних переходів (сніданок та обід першого дня, обід та перекус другого дня) та питна вода (рекомендовано 3 л на особу);
  • особиста аптечка (улюблені таблетки), крем від засмаги, засіб від комарів.

Вартість цього задоволення 580 грн з особи.

У вартість включено:

  • прокат байдарок та спасжилета;
  • вечеря першого дня (перша страва) та сніданок другого дня (друга страва);
  • кострове та газове обладнання (на привалах матимемо можливість зігріти чай, каву…);
  • послуги інструктора.

Контактні телефони:

+380996298455 Дмитро

+380680148751

Для реєстрації необхідно не пізніше 30.06.2017р. зателефонувати за вказаним вище номером та внести попередню оплату в розмірі 100 грн. (у випадку відмови не повертається) на картку ПриватБанк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *